Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Samochód zdalnie sterowany jaki wybrać?

2021-01-27
Samochód zdalnie sterowany jaki wybrać?

Każdy rodzic chcę zapewnić swoim pociechom najlepszy prezent, który nie tylko da im mnóstwo radości, ale również zmusi do kreatywnego myślenia. Zdalnie sterowane samochody dla dzieci łączą przyjemne z pożytecznym - polepszają koordynację ruchowo-wzrokową, a do tego zapewniają im masę frajdy i zabawy. 

Rodzaje zdalnie sterowanych aut

 • Auto składane z klocków - świetny wybór dla najmłodszych użytkowników mających 3 lata lub więcej. Zabawka zmusza dzieci do kreatywnego i konstruktywnego myślenia, gdyż samochodzik wymaga złożenia z kilkuset części. Ponadto, można go łączyć z innymi klockami, co pozwoli każdemu małemu konstruktorowi zbudować wymarzony, oryginalny model. Zabawka nie osiąga dużych prędkości, gdyż musi być dostosowana do wieku dziecka, a sterowanie takim pojazdem jest maksymalnie uproszczone. Pojazd ładuje się około 2 godziny, by dać 30 minut zabawy.
  Auto zdalnie sterowane z klocków
 • Wspinające się i tańczące auto na sterowanie - trochę bardziej skomplikowane w obsłudze i konstrukcji, ale dające mnóstwo frajdy naszym pociechom, których zalecany wiek wynosi od 6 lat wzwyż. Dzięki kołom zamontowanym na sprężynach, potrafi wspinać się na kanapę, krzesła lub wirować w charakterystyczny sposób przypominający taniec. Można nim sterować za pomocą pada lub zegarka, a ładujący się przez 2,5 godziny akumulator daje 10 minut niezapomnianej zabawy.
  Wspinające się auto na sterowanie
 • Kup już teraz:

  Land Buster 4x4 NQD 1:12

  Przejdź do produktu

  Jaki samochód zdalnie sterowany dla dziecka?

 • Mini Monster Track - jeśli ktoś chcę wynieść zabawę zdalnie sterowanym samochodem na podwórko zapewniając dziecku jeszcze większą moc nieziemskich wrażeń, powinien pomyśleć o zabawkowym Monster Tracku. Dzięki metalowym elementom karoserii i specjalnym wzmocnieniom nadwozia i podwozia, pojazd jest bardziej odporny na uderzenia o twarde elementy. Koła są przystosowane do terenowej jazdy po nierównościach, kamieniach, błocie, piasku i różnorodnych przeszkodach. Ładuje się około 2 godziny i pozwala na 10 minut jazdy.
  Zdalnie sterowany monster truck
 • Skaczące zdalnie sterowane auta - wybijające się na wysokość około 80 cm samochody mogą być niebezpieczne dla najmłodszych pociech dlatego zalecany wiek użycia wynosi od 11 do 14 lat. Dzięki dwóm dużym kołom, pojazd przypomina kule, a rozmieszczone na nim diody dają dodatkowe efekty świetlne. Istnieje możliwość sterowania zabawką za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Akumulator pozwala na 20 minut jazdy przy godzinnym czasie ładowania.
  Skaczący zdalnie sterowany samochód
 • Zabawki zdalnie sterowane tj. dźwigi, czołgi, ciężarówki, wózki widłowe, spycharki, koparki itp. - szeroki wybór zabawek związanych z tematyką budownictwa, logistyki lub nawet wojny pomogą przenieść się dzieciom w świat nieograniczonych możliwości. Nasze pociechy mogą stać się w jednym momencie kierownikiem budowy lub dowódcą armii, a w drugim kierowcą ciężarówki lub ekspertem logistyki. Taka rozrywka pozwala rozwijać się dzieciom w wielu kierunkach, a może nawet stanowić podwaliny przyszłej pasji lub zawodu.
  Zdalnie sterowane maszyny budowlane

Szukasz zabawek zdalnie sterowanych?

Sprawdź polecane przez nas produkty

Pokaż wszystkie

Czy można używać 2 identycznych pojazdów o tej samej częstotliwości równocześnie?

Zdalnie sterowane zabawki w większości posiadają nowoczesną aparaturę o częstotliwości 2,4 GHz z możliwością emitowania rozproszonego sygnału. Dzięki temu rozwiązaniu, urządzenia o tej samej częstotliwości w żaden sposób nie kolidują ze sobą, a o przejęciu kontroli nad pojazdem innego użytkownika nie ma mowy. Warto dodać, że nadajniki w nowoczesnych zdalnie sterowanych samochodach emitują fale o 8 razy wyższej częstotliwości niż fale radiowe. Sprawia to że, żadne urządzenia elektryczne nie zakłócą ich pracy.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 5150 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Przesyłkę otrzymałam już następnego dnia po zamówieniu. Z przebiegu zamówienia jestem bardzo zadowolona
2024-05-20
Nie ten kolor przyszedł ale ok. Sprawdza sie super
pixel