Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Majsterkowanie, zabawkowe narzędzia dla dzieci

( ilość produktów: 57 )

Jeżeli chcesz wspomóc swojego malucha w rozwijaniu tak potrzebnych w życiu cech jak wytrwałość i cierpliwość nie znajdziesz do tego lepszej zabawki niż zestaw majsterkowicza dla dzieci. Podczas zabawy w majsterkowanie dziecko rozwija zarówno swoje umiejętności manualne, wyobraźnię przestrzenną jak i poczucie sprawstwa. Próby skręcania i rozkręcania śrub, wbijania gwoździ czy piłowani uczą konsekwencji w dążeniu do celu, a także nie poddawania się pomimo nieudanych prób.

Ponadto majsterkowanie z rodzicem poszerza kompetencje społeczne oraz komunikacyjne. Narzędzia dla dzieci są zabawką mile widzianą przez milusińskich w wielu grupach wiekowych, dlatego u nas znajdziesz nie tylko zabawki drewniane odpowiednia dla dwulatka, czy plastikowe dla starszaka, mamy też wieloelementowe zestawy konstrukcyjne dla małych architektów.

Z kolei warsztat dla dzieci to doskonała propozycja dla każdego młodego mechanika, który odczuwa ciekawość związaną ze złożonością maszyn. Tutaj znajdziesz coś dla każdego kilkuletniego amatora wiertarek, suwmiarek i kluczy francuskich. Masz w domu młodego zapaleńca złotą rączkę? Oferujemy szeroką gamę narzędzi, które umożliwią maluchowi naśladować czynności zaobserwowane u dorosłych.

Zabawkowe narzędzia dla dzieci - Manima.pl

Zabawkowe narzędzia dla dzieci wyłącznie dla chłopców? Nigdy w życiu! Wiele dziewczynek może godzinami szyć ubrania dla lalek czy wraz z rówieśnikami bawić się w sklep. Zauważyłeś, że Twoja córeczka po 5-minutowej zabawie odkłada nową Barbie, po czym przygląda się śrubom w drzwiach? To czas, aby zapewnić jej zestaw zabawkowych narzędzi dla dzieci. A przecież kreatywność, cierpliwość i innowacyjność to zalety, które przydadzą się nie tylko chłopcom. Może Twoja córka za 20 lub 30 lat otworzy własny warsztat? 

Zabawkowe narzędzia dla dzieci - połączenie nauki z zabawą

Zabawkowe narzędzia dla dzieci, majsterkowanie

Czasami zdarza się tak, że Twój kilkulatek, jako ulubione miejsce zabawy wybierze... przydomowy warsztat. Pobaw się razem z nim! Niech majsterkowanie stanie się nie tylko świetną formą rozrywki, ale również nauką. Pozwól, aby dziecko wzięło do rączki śrubę czy lekki gwóźdź. Ciekawą formą jest również zabawa w naśladowanie. Kiedy zamierzasz pracować przy pomocy suwmiarki, poproś malucha, aby sięgnął po swój zabawkowy odpowiednik. Teraz możecie razem wykonywać pomiary. Mierzcie wysoko!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 5203 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-22
Wnusio jest mega zadowolony, chociaż jest to drugi taki sam zestaw. Babcia nie była na bieżąco
2024-06-17
Obsługa szybka , paczka dostarczona na czas
pixel