Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hulajnogi

( ilość produktów: 7 )

Hulajnoga dla dzieci ponownie wraca do łask! Do niedawna zapomniany i odeszły w niepamięć produkt ponownie cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci. Każde z nich ma swój wymarzony model, kolor i styl. Co ważne, hulajnogi zachęcają już od pierwszych lat życia do aktywnego spędzania czasu, ćwiczą poczucie równowagi oraz ogólną koordynację ruchową. Są doskonałą zachętą do aktywności na powietrzu i spotkań rówieśniczych oraz odskocznią od świata komputerów i Internetu.

Ważne, aby hulajnogę wybrać odpowiednio do wieku dziecka i jego umiejętności. Opis każdej z nich pozwoli Państwu podjąć świadomą i dobrą decyzję.

Hulajnogi dla dzieci - Manima.pl

Hulajnoga z siedziskiem oraz hulajnoga trójkołowa, obie w różnych wariantach, to coś na co głównie stawiamy w naszej ofercie. Hulajnogi te adresowane są do najmłodszych dzieci, choć posiadamy także możliwość zakupu hulajnogi miejskiej z amortyzatorem dla starszych dzieci. Warto przed zakupem dokładnie przyjrzeć się poszczególnym modelom, gdyż niektóre z nich posiadają dodatkowy koszyczek, w którym dziecko może przewozić swoje skarby. Co więcej, koszyk ma kształt biedronki! Wiele modeli posiada koła świecące w ciemności, co zapewne zachęca dziecko wizualnie, ale sprawia także, że jest lepiej widoczne. Hulajnogi posiadają również stopnie regulacji i są wykonane z solidnych materiałów.

Hulajnogi dziecięce - Manima.pl

Czy hulajnoga jest zdrowa dla dziecka? Na to pytanie poznasz odpowiedź na naszym blogu. Warto również sprawdzić kategorię rowery trójkołowe oraz rowerki biegowe, gdzie również posiadamy szeroki asortyment. 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 5200 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Z całej transakcji jestem bardzo zadowolona :) jak również z zamówionej kolejki :) Pozdrowienia dla Firmy.
2024-06-04
Wszystko ok, szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z opisem.
pixel