Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

RECENZJA Dumel Discovery Prawda czy Fałsz

2021-09-16
RECENZJA Dumel Discovery Prawda czy Fałsz

Pasjonująca, inteligentna i wciągająca gra marki Dumel Discovery sprawdzi naszą wiedzę z różnych dziedzin życia i wiedzy. Wszystko za sprawą 1000 pytań.  Im więcej poprawnych odpowiedzi, tym więcej punktów! Ta pomysłowa zabawka przeznaczona jest dla dzieci od  8 roku życia.

Gra towarzyska nie tylko dla dzieci

W tej grze mogą uczestniczyć nie tylko nasze pociechy, ale również my – rodzice i inni dorośli. Ta gra naprawdę wciąga i trudno ją zakończyć. Połączenie zabawy i umiejętności kojarzenia faktów oraz logicznego myślenia. Na odpowiedź mamy tylko kilka sekund, po których szybko powinna zapaść decyzja „Prawda czy Fałsz”? W grze przewidziano pulę 1000 pytań, na które wbrew pozorom odpowiedzi nie są takie oczywiste. Dzięki tej grze dzieci i dorośli sprawdzają swoją wiedzę, a przy tym doskonale się bawią. Gra prawda czy fałsz łączy ze sobą całą rodzinę. Z powodzeniem można do niej zaprosić innych dorosłych: starszą siostrę lub starszego brata, wujka, ciocię, również babcię i dziadka. W tej grze nie ma ani odrobiny nudy. Twórczo i interesująco spędzamy czas z dziećmi. Każdy się świetnie bawi, jest dużo śmiechu, ale i nauki. Przyjemna forma poszerzania horyzontów wiedzy!

prawda czy falsz

Jak się gra w „Prawdę czy Fałsz”?

Przed przystąpieniem do gry należy wybrać tzw. Mistrza Ceremonii. Do Jego obowiązków należy czytanie i wypowiadanie zdań.  Słuchacz musi szybko zdecydować czy dane zdanie jest prawdziwe czy nie. Robi to za pomocą dwóch przycisków, jeden to TAK, a drugi – NIE. Jeżeli odpowiedź jest poprawna, uczestnik gry otrzymuje jeden punkt. Jeśli zaś odpowiedź jest błędna, traci dwa punkty. Należy więc dobrze się zastanowić, zanim udzieli się odpowiedzi na przeczytane pytanie. W grze zwycięża osoba, która zebrała największą liczbę punktów.

Gra „Prawda czy Fałsz” to:

  • silne pozytywne emocje,
  • przyjemna i mądra zabawa, na której korzystają wszyscy: nasze dzieci i my,
  • doskonały trening  umysłu, logicznego myślenie i kojarzenia faktów,
  • gra doskonała na każdą okazję. Można w nią grać każdego popołudnia lub wieczoru, w weekendy, w domu i na świeżym powietrzu,
  • świetna zabawa, do której chce się ciągle powracać.

Seria Dumel Discovery jest bardzo doceniana przez rodziców, dlatego jeżeli szukasz pomysłu na prezent, polecamy świetną zabawkę dla dzieci od 12 miesiąca życia - Dumel Arka Noego.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021

Polecane

Elektroniczna gra towarzyska Dumel Discovery Prawda czy Fałsz DD60600

Elektroniczna gra towarzyska Dumel Discovery Prawda czy Fałsz DD60600

119,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 119,00 zł/1szt.Cena regularna 149,00 zł brutto/1szt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 5150 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Super sprawnie i jakościowe. Polecam
2024-05-18
Ok
pixel