Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Helikopter zdalnie sterowany dla dzieci - jaki wybrać?

2022-05-19
Helikopter zdalnie sterowany dla dzieci - jaki wybrać?

Helikopter sterowany na pilota to jedna z najbardziej atrakcyjnych zabawek dla naszych dzieci. Może być to doskonały pomysł na prezent, niezależnie od okazji, z jakiej chcemy wręczyć upominek. Śmigłowiec zdalnie sterowany może ucieszyć także dorosłych i być ważnym punktem spotkania w ogrodzie.

Syma liderem wśród latających zabawek

Na rynku możemy znaleźć wiele modeli śmigłowców zdalnie sterowanych. Zabawka powinna być wybierana z uwagą, aby charakteryzowała się dużą funkcjonalnością i wysoką jakością. Dzięki temu helikopter będzie mógł służyć długo, ciesząc całą rodzinę. Można zaopatrzyć się w wersje kolekcjonerskie lub tańsze odmiany zabawkowe. Helikopter zdalnie sterowany dla dzieci powinien być atrakcyjny wizualnie i wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Żywa kolorystyka przyciąga wzrok i powoduje, że pojazdy są lepiej widoczne na wolnym powietrzu. Dzięki temu można je łatwiej kontrolować na tle roślinności lub nieba. Dodatkowo niektóre modele helikopterów mają diody LED gwarantujące dobrą widoczność po zapadnięciu zmroku. Jednym z tańszych a zarazem najpopularniejszych produktów charakteryzujących się wysoką jakością wykonania jest helikopter zdalnie sterowany Syma S5 wyposażony w żyroskop. Zabawka pozwala spędzić przyjemnie czas z najbliższymi oraz wspierać zainteresowania naszych dzieci.

Syma S5 to helikopter sterowany na pilota o zasięgu około 20 metrów przeznaczony dla dzieci w wieku od 14. roku życia. Jest to bardzo trwała konstrukcja, przy której wytwarzaniu producent zwraca szczególną uwagę na detale. Śmigłowiec posiada dwa wirniki, które pozwalają uzyskać bardzo dobrą stabilność podczas lotu w każdych warunkach. Z tego względu Syma S5 to helikopter zdalnie sterowany dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z lotnictwem.

Łatwa obsługa zabawki Syma S5

Śmigłowiec Syma S5 musi być ładowany przez około 50-60 minut, co pozwala na lot do 6 minut. Ładowanie odbywa się po przez podłączenie pilota ukrytym kabelkiem w jego wnętrzu, do helikoptera. Syma S5 to helikopter sterowany na pilota wyposażony w specjalny system stabilizacji GYRO, który na bieżąco aktualizuje pozycję zdalnie sterowanej zabawki, sprawiając, że lot nie wymaga długiej nauki.

Dołączony pilot ma wiele ustawień sprawiających, że możemy swobodnie dostosować funkcje do swoich indywidualnych potrzeb. W ten sposób śmigłowiec zdalnie sterowany może być pierwszym krokiem do zainteresowania naszej pociechy statkami powietrznymi.

Helikopter RC S5H Syma 2,4GHz RTF

Jeśli zastanawiamy się nad bardziej zaawansowanym prezentem dla dziecka, warto zwrócić uwagę na duży helikopter zdalnie sterowany RC S5H Syma 2,4GHz RTF. Ma wiele dodatkowych funkcji ułatwiających sterowanie oraz podwyższających poziom bezpieczeństwa podczas lotu. Wśród nich warto wymienić funkcję HOVER, która odpowiada za stabilizację pojazdu za pomocą zamontowanego barometru. 

Dobry helikopter zdalnie sterowany powinien mieć też funkcje ochrony przed zderzeniami. W przypadku modelu RC S5H Syma 2,4GHz RTF aktywuje się ona w trakcie lotu w sytuacji, gdy śmigła maszyny zderzą się z przeszkodą.

helikopter zdalnie sterowany dla dzieci

Automatyczne lądowanie

Nowoczesny i dobry helikopter zdalnie sterowany powinien być łatwy w obsłudze. Na pilocie sterowania modelu RC S5H Syma 2,4GHz RTF możemy znaleźć funkcje związane ze starem i lądowaniem pojazdu. Możemy użyć programowalnego przycisku, który będzie służył do płynnego zawracania pojazdu do miejsca, z którego ruszył do lotu.

Ponadto duży helikopter zdalnie sterowany RC S5H Syma 2,4GHz RTF ma funkcję pozwalającą na zabezpieczenie przed zbyt niskim poziomem naładowania akumulatora. Po rozładowaniu baterii migają kontrolki pojazdu, co pozwala zawrócić maszynę do siebie przed utratą wysokości i automatycznym lądowaniem po zaniku energii.

Wygodne ładowanie i transport

Zaawansowane funkcje zamontowane w modelu RC S5H Syma 2,4GHz RTF sprawiają, że śmigłowiec ten rzadziej ulega uszkodzeniom. Według producenta może być użytkowany przez dzieci nawet w wieku 7-10 lat. Jest to dobry helikopter zdalnie sterowany, który dodatkowo możemy ładować za pośrednictwem portu USB komputera stacjonarnego lub laptopa.

Ułatwia to zabawę w takich miejscach jak przydomowy ogród lub działka rekreacyjna poza miastem. Tego rodzaju helikoptery sterowane na pilota można szybko zapakować do auta i cieszyć się lotem po około 60 minutach ładowania.

Dwa tryby pracy pojazdu

Helikopter zdalnie sterowany

Model RC S5H Syma 2,4GHz RTF jest wykonany z bardzo dużą dbałością o szczegóły. Jest wyposażony w światła LED, dzięki czemu wygląda bardzo atrakcyjnie zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku. Łatwość w obsłudze powoduje, że jest to doskonały helikopter zdalnie sterowany dla dzieci. Jednocześnie wszystkie ułatwienia możemy wyłączyć tak, aby więcej zadowolenia z lotu miały osoby bardziej zaawansowane. Wystarczy, że przełączymy tryb działania pojazdu za pomocą specjalnego przycisku. 

Jego użycie jest sygnalizowane w następujący sposób:

  • tryb dla początkujących — pojedynczy sygnał dźwiękowy,
  • tryb dla zaawansowanych — podwójny sygnał dźwiękowy.

Dzięki temu duży helikopter zdalnie sterowany RC S5H Syma 2,4GHz RTF może sprawdzić się zarówno jako prezent dla najmłodszych, jak i pojazd do trenowania lotu przez osobę dorosłą.

Jaki helikopter zdalnie sterowany wybrać?

Wybór dobrego helikoptera zdalnie sterowanego nie jest łatwy. Trzeba wziąć pod uwagę indywidualne upodobania oraz zainteresowania dziecka. Poprzez zakup dużego helikoptera zdalnie sterowanego możemy zwrócić uwagę naszej pociechy na tematykę modelarstwa, lotnictwa, a także zasad fizyki, których opanowanie pozwoli na wykonywanie ciekawych ewolucji w powietrzu. 

helikoptera zdalnie sterowanego dla dzieci można korzystać zarówno podczas wakacji, jak i przyjęcia urodzinowego. Jest to więc uniwersalny prezent dla dziecka na wiele okazji.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022

Polecane

Helikopter RC SYMA S107G zdalnie sterowany dla dzieci na pilota niebieski

Helikopter RC SYMA S107G zdalnie sterowany dla dzieci na pilota niebieski

127,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 142,90 zł/1szt.Cena regularna 179,99 zł brutto/1szt.
Helikopter zdalnie sterowany samolot na pilota RC SYMA S107G czerwony

Helikopter zdalnie sterowany samolot na pilota RC SYMA S107G czerwony

127,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 175,50 zł/1szt.Cena regularna 179,99 zł brutto/1szt.
Duży helikopter zdalnie sterowany SYMA S5 dla dzieci na pilota samolot czerwony

Duży helikopter zdalnie sterowany SYMA S5 dla dzieci na pilota samolot czerwony

127,13 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 124,24 zł/1szt.Cena regularna 149,99 zł brutto/1szt.
Duży helikopter zdalnie sterowany SYMA S5 dla dzieci na pilota samolot biały

Duży helikopter zdalnie sterowany SYMA S5 dla dzieci na pilota samolot biały

126,49 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 109,99 zł/1szt.Cena regularna 149,99 zł brutto/1szt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.97 / 5.00 5107 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-02
Zamówienie zostało dostarczone w wyznaczonym terminie pomimo okresu przedświątecznego! Dobre opakowanie!
2024-04-01
Wszystko jest ok
pixel